O mnie

Grzegorz PoloczekZapraszamy do współpracy ze znanym i lubianym kabareciarzem, satyrykiem, konferansjerem - Grzegorzem Poloczkiem.

Spotkania z Artystą wypełnione są autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami, przy których w większości można płakać ze śmiechu, a momentami ocierać łzy wzruszenia. Swoją działalność traktuję wyjątkowo profesjonalnie gdyż uważa,
że kabaret w równym stopniu powinien rozśmieszać i budzić refleksję.


Grzegorz Poloczek jest autorem wielu skeczy, monologów, piosenek i scenariuszy do programów telewizyjnych. Miedzy innymi napisał tytułową piosenkę do serialu telewizyjnego oraz do popularnego programu kulinarnego "Rączka gotuje".
Jest doskonałym konferansjerem, a jego główne atuty to przede wszystkim kabaret, piosenka i skuteczne rozśmieszanie publiczności.

Wyróżniony na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.

Wydane płyty

Grzegorz Poloczek jest autorem 2 podwójnych albumów: "...z mojego placu", który w 2013 r. zyskał status złotej płyty oraz "Dwa światy"
z 2014 roku. Na płytach znajdą Państwo nie tylko piosenki o śląskim charakterze, kultywujące tradycję i zwyczaje naszego regionu a także inne utwory kabaretowe i nastrojowe.

Pragnę podziękować Marcinowi Kindli za piękne aranżacje, ale szczególnie serdecznie za to, że zgodził się zaśpiewać kilka piosenek na albumie "Dwa światy". Jest to dodatkowa wartość mojej płyty.
Grzegorz Poloczek

  • "... z mojego placu" (2012)
    ... z mojego placu
  • Dwa Światy (2014)
    Dwa światy

Nagrody i wyróżnienia

"… z mojego placu" - Złota Płyta 2013

Złota płyta

Najpopularniejsze teledyski

Teledyski

Patronka GórnikowAż karbitka zgaśnieMalinkonijaNa Domkach Na Placu

Zapraszam do kontaktu tel. 603 372 240 | g.poloczek@gmail.com